Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Kasım 2017 | Alt Haberler, Gündem, Videolar, Yaşam

Eğitimci yazar Alişan Kapaklıkaya yine ağlattı

Eğitimci yazar Alişan Kapaklıkaya yine ağlattı

Eğitimci yazar Alişan Kapaklıkaya, geçtiğimiz günlerde TRT ekranlarında anlattığı “siyah pantolon” hikayesiyle tüm Türkiye’yi duygulandırmıştı.

Kapaklıkaya, bu kez Show TV’de Zahide Yetiş’in sunduğu programda, yine izleyenlere duygu seli yaşatacak bir hikayesine daha yer verdi.

PARA GÖNDERECEĞİM GÜN ÖLDÜ!

Üniversite yıllarından bir hikaye anlatan Alişan Kapaklıkaya, köyden İstanbul’a geldiği zaman büyük zorluk çektiğini anlattı. Babasına İstanbul’da tuvalet bile para olduğunu söyleyen Alişan Kapaklıkaya babasından biraz para istedi. O zaman zor durumda olan Alişan Kapaklıkaya’nın babası ne olursa olsun para göndereceğini söyledi. Alişan Kapaklıkaya’da Adana’da öğretmenlik yaptığı sırada babasına para göndermek istediğini söyledi. Ek ücretten para ayıran Alişan Kapaklıkaya, babası Abidin Kapaklıkaya’ya para göndereceği sırada büyük bir yıkım yaşar. Amcasının oğlundan gelen telefonu açan Alişan Kapaklıkaya babasının vefat ettiğini öğrenir.

Her zaman sevgi aşılamak istediğini dile getiren Alişan Kapaklıkaya’nın anlattığı bu hikaye herkesi gözyaşlarına boğdu.

2398 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle