Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Ocak 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

EBA Dünyaca Beğenildi

EBA DÜNYACA BEĞENİLDİ

Geyve Milli Eğitim Müdürlüğü, okul müdürleriyle Fatih projesi ve EBA(Eğitimde Bilişim Ağı) toplantısı yaptı.

Geyve Öğretmenevinde yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı Alaattin Dişli, şube müdürü Osman Terzi, ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, şube müdürü Bahatdin Aydemir, ARGE sorumlusu Gökhan Kılıç, Taraklı ve Geyve’nin okul müdürleri katıldı.

Açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan yaptı.Yapılan açıklamalarda Milli Eğitim Bakanlığının projesi olan EBA’nın dünya eğitimcileri tarafından çok beğenildiği ve öğrenciler için faydalı olduğu vurgulandı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1738 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EBA Dünyaca Beğenildi için 1 yorum

  1. ahmet canbolat dedi ki:

    Dünya acaba niye bizden evvel eba gibi bir sistem kurmamış, akıllarına mı gelmemiş?… eba nın öğrenci başarısına katkısı somut olarak tespit edilmiş mi? örneğin eba yı kullanan okullardaki başarı oranın diğerlerine farkı nedir? bu konuda bilimsel, gerçekçi veriler ortaya konmalı ve dünyaya örnek olmaya devam edilmelidir. eba sayesinde dünya bizim eğitim sistemimizi de örnek alacaktır inşallah. avrupanın bizi kıskanması gayet normal… bence bir komisyon oluşturulmalı ve eba tüm dünyaya tanıtılmalı yada yabancı ülkelerin eğitim temsilcileri gelip bu sistemi yerinde incelemeli, gözlem yapmalı. Teşekkür ediyoruz emeği geçenlere.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle