Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Haziran 2012 | Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

İlçemizin tanınmış, ailelerinden Atalay ve Köken ailelerinden Sadi Atalay ile Kemal Köken’in torunu Geyve Belediyesi Meclis Üyesi Metin-Kamile Atalay Çiftinin oğlu Emre Ceyhun masal tadında bir düğün merasimiyle erkekliğe ilk adımı attı.

Emre Ceyhunun sünnet düğününe seçkin davetli topluluğu katılırken Atalay ve Köken ailelerinin mutluluğu’da gözlerinden okunuyordu.

Dede Sadi Atalay’ın  heyecanı dikkat çekerken bu mutlu gününü görmenin büyük sevincini yaşadıklarını en büyük arzularınınsa torunlarının evlendikleri günü de görmek olduğunu belirttiler.

Metin ve Kamile Atalay çiftinin misafirleri ile tek tek ilgilendiği Emre Ceyhunun sünetinde  çok sayıda seçkin davetliye Nezih bir ortamda canlı müzik eşliğinde yemek ikramı yapıldı.

Kamile-Metin Atalay çifti sünnet cemiyeti sonrası, bu özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayarak onurlandıran tüm misafirlerine teşekkür ettiler.

 

3928 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle