Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Mayıs 2012 | Ekonomi, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

DuPont & Hektaş İlaç Firması, ‘Tuna Tan Tesisi’nde üreticilere tanıtım toplantısı ve yemek düzenledi.

‘Geyve Buluşması’ adında düzenlenen ‘Tanıtım Toplantısı ve Yemek’te, Geyve İlçesi ve Pamukova İlçesinden üreticiler bir araya geldi.

B.Kerem Aksoy ve Ümit Ersözün ev sahipliğini ve tanıtımı üstlendiği toplantıda; DuPont Firmasının genel tanıtımı yapıldı, üretilen ürün yelpazesi konusunda bilgiler verildi. Tanıtım konuşmaları slayt ve video görüntüleri ile desteklenince ilgide yoğun oldu. Hektaş firmasının da tanıtımı yapıldı ve üreticilerin yönelttiği sorular cevaplandı.

Dupont Hektaş Tanıtım Toplantısı ile geyvemedya

Toplantı sonrası yemekte bir araya gelindi. Firmaların görevlileri her hangi bir aksaklık olmaması için çaba harcadı.

Gecenin gözden kaçmayan detayları ise; Toplantı salonunun yetersizliği, ses düzeninin kapasitesinin azlığı, firma yetkililerinin konuklarına küçük te olsa eşantiyon (kalem, defter, şapka, yelek v.s.) verememesi, tanıtımı yapılan ilaçların örneklerinin üreticilere gösterilememesi oldu. Bunun nedeni de firma yetkililerinin bu kadar konuğu beklememesi idi.

‘Tuna Tan Tesisi’ çalışanları, Her zamanki güler yüzleri, aksamayan hizmet anlayışları ve nefis menüleri ile geceye damgalarını vurdu.

Tarımsal ürünlerin bakım ve korunmasında ilçemizde hizmet veren iş yeri sahiplerinden olan, ürün çeşitliliği ve son yenilikleri izleme titizliği ile tanınan Ali Efe Çini ve dostları da bu toplantı ve yemeğe katıldı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

NOT:resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız

2756 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle