Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Temmuz 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Dişli ile Kaya, Yatırımları Konuştular..

Yatırımları konuştular

Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ile bir araya gelen Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ilçede devam eden ve başlayacak projeleri konuştular.

Adliye binası, açılış için gün sayan hastane dahil kamu yatırımları ve belediyenin halkın hizmetine sunduğu projelerin görüşüldüğü buluşmaya Meclis Üyesi Nihat Baltaoğlu’da katıldı. Dişli-Kaya buluşmasında özellikle tarıma
dayalı üretimin artması için görüş alışverişinde bulunuldu.

Kamu yatırımları sürecek

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya bölgesinin milletvekili ile yaptıkları görüşmeyi sosyal medya hesabından paylaşarak “Ak Parti Sakarya Milletvekilimiz ve değerli abim Sayın Şaban Dişli ile birlikte önümüzdeki süreçte yapılacak olan ilçe kongremiz hakkında görüşmeler yaptık. Ayrıca ilçemizde devam eden yatırımları konuştuk. Önümüzdeki dönemde hem ilçemizde hem de bölgemizde yapılacak olan kamu yatırımlarının devam edilecek” dedi.

Geyve’nin ürünleri işlenecek

Başkan Kaya sosyal medya paylaşımında açık açık ifade etmese de Geyve’de üretilen ürünlerin işleneceği tesisin ihale aşamasına geldiği biliniyor. Devam eden belediye yatırımlarından da bahseden Kaya “ Ayrıca halihazırda devam eden belediye yatırımlarımızı da değerlendirdik. Bölgesel bazda özellikle çiftçilerimize yönelik yapacağımız çalışmaları konuştuk. Geyvemizin özellikle tarım ve buna bağlı olarak tarıma dayalı ticaretinin artması ve çiftçilerimizin ürünlerinin yerinde değerlenmesi için neler yapılabileceği ile ilgili istişarelerde bulunduk. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2001 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle