Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Kasım 2014 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

DİKKAT!!! SON HAFTA..

gaffar kocak-geyve-vergi-dairesi-muduru-Torba yasa olarak bilinen yeni düzenleme ile trafik cezaları, vergi borçlarına, köprü ve otoyol geçişlerine getirilen aftan faydalanabilmek için başvuru süresi 1 Aralık 2014 tarihinde bitiyor. Araç muayenesini yaptırmayanlar içinse son gün 31 Aralık.

1 ARALIK’TA SÜRE DOLUYOR

Türkiye tarihinin en kapsamlı borç yapılandırması için son haftaya girildi. Tarihi barıştan yararlanarak emlak, ilan, reklam, temizlik, vergi borçlarını yeniden yapılandırmak isteyen vatandaşlar için 1 Aralık’ta süre doluyor.

 SSK BAĞ-KUR  BORÇLARI

SSK, Bağ-Kur borçlarının yapılandırma başvuru süresi de 31 Aralık’ta doluyor. Gelir testi yaptırmayan genel sağlık sigortalılarının da 31 Mart 2015 tarihine kadar gelir testi yaptırmaları gerekiyor. Yapılan gelir testi geçmişe dönük olarak uygulanacak ve ona göre yeniden yapılandırma yapılacak.

BAŞVURULAR VERGİ DAİRELERİNE

Maliye, borcu olanların son güne kalmadan başvurularını yapmaları çağrısında bulundu. Düzenlemeden yararlanabilmek için öncelikle borcun kesinleşmiş olması gerekiyor. Vergi dairelerine başvuru yapıldığı gibi, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın web sitesinden ve posta yoluyla da başvuru yapılabiliyor.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

torba-yasada-son-hafta-

1532 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle