Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Şubat 2012 | Eğitim, Gündem, Sakarya

HAS PARTİ İl Başkanı Osman İBRAHİMBAŞ, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne yeni atanan Selim Yavuz SANDIKÇI ‘ ya makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ülkemizin eğitim ve öğretim noktasındaki sorunlarının ele alındığı görüşmenin ilerleyen bölümünde Geyve İlçesindeki Halidiye, Sekiharman, Hisarlık Köylerindeki eğitim sorunu ele alındı.

Halidiye-Sekiharman-Hisarlık Eğitim Sorunu

İl Başkanı Osman İBRAHİMBAŞ köy ziyaretleri esnasında tespit ettikleri ve kamuoyu ile paylaştıkları Geyve İlçesi: Halidiye, Sekiharman, Hisarlık köylerini ilgilendiren sorunu gündeme getirip halkın lehine çözüm üretilmesi isteklerini yazılı dilekçe ile İl Milli Eğitim Müdürüne takdim etti. Konu ile ilgili resmi evrakları ve ceza makbuzlarını da ekte sunan İl Başkanı Osman İBRAHİMBAŞ: Devletimiz şefkat elini uzatmalı ve bu sorunu bir an evvel çözüme kavuşturmalıdır dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz SANDIKÇI; gerekli araştırmaları yapacağını, ilgili makamlar ile irtibata geçeceğini, öğrencilerin sene kaybetmesinin ve yemek yiyememesinin önüne geçmek için gerekli çalışmayı en kısa sürede tamamlayacağını dile getirdi.

659 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle