Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Ağustos 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık, Teknoloji

Devlet Hastanesinde Mutlu Son.. Sözleşme İmzalandı.

geyve-40-yataklı-devlet-hastanesi-projesi-ihalesi-inşaatı-1400 Takvim gününde bitirilmesi planlanan Yeni Geyve Devlet Hastanesi inşaatı için sözleşme imzalandı.

Yer Teslimi Yapılacak

Sağlık Bakanlığınca 29.Nisan.2015 tarihinde ihalesi yapılan ve ihale sürecince yaşanan pürüzlerin aşılmasıyla geçtiğimiz hafta içerisinde sözleşmesi imzalanan Yeni Geyve Devlet Hastanesi inşaatı için önümüzdeki günlerde ihale uhdesinde kalan firmaya yer teslimi yapılacak.

Sözleşme Ertelenmişti

Yaklaşık 3 senedir konuşulan ancak arazi üzerinde yapılan imar ve proje tadilatı nedeniyle bir sefer ertelenen Devlet Hastanesi İhalesi için geçtiğimiz Nisan ayında yapılmış, ancak firmanın bir tanesinin ihale komisyonuna itirazda bulunması sonucu sözleşme imzalanması ertelenmişti.

40 Yatak, 6 Yoğun Bakım

Geçtiğimiz hafta içersinde ihaleyi kazanan  Hekimoğlu İnş. Konsorsiyom ortaklığı ile sözleşmesi imzalanan  yeni Geyve Devlet Hastanesi yapımı işi Tepecikler Mahallesindeki 23.400 m2 arazisi üzerinde 40 Yatak ve 6 yoğun bakım üniteli olarak 400 günde bitirilmesi planlanıyor.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

geyve-40-yataklı-devlet-hastanesi-projesi-ihalesi-inşaatı-11-crop

2860 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle