Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Kasım 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Davut Şenol Orhaniye Mahallesi muhtar adayı oldu.

Davut Şenol Orhaniye Mahallesi muhtar adayı oldu.

Geyve ilçesinin tarihi mahallelerinden Orhaniye Mahallesi için muhtar adaylığını ilan eden İlçenin sevilen simalarından Davut Şenol “mahallemize hizmet vermek için ekibimizle birlikte yola çıktık” dedi.

Yerel seçimlere 5 aydan az bir süre kaldı ve yavaş yavaş muhtarlığa aday olmayı düşünen isimler de niyetlerini açıklamaya başladılar. Bu adaylardan birisi de Orhaniye Mahallesi Çakıl meydanında Şenol Marketi çalıştıran Davut Şenol oldu.

Ekibimizle Hazırız

Haber merkezimize açıklama yapan Orhaniye Mahallesi Muhtar Adayı Davut Şenol “ Orhaniye Mahallesi muhtarlığı için bu yolda bende varım diyerek seçim startımızı verdik. Mahallemizin sorunlarını biliyorum. Yetkili kurum ve kuruluşlarla olan irtibatım sayesinde çözümlenmeyecek sorunumuzun olmadığını biliyorum. Seçmenlerime olan güvenimiz tam, tüm sorunlarla ilgilenmek ve çözüme kavuşturmak için ben ve ekibim, siz değerli mahalle sakinlerinin destekleri ile birlikte bu sorunları çözebileceğime inanıyorum. “

El Ele Gönül Gönüle

Beni seçtiğiniz taktirde sizlere layık olmaya çalışacağını ifade eden Orhaniye Mahallesi muhtar adayı Davut Şenol “siz değerli mahalle sakinlerimizle el ele gönül gönüle vererek  çalışmamız  gereken her kapıyı çalacak ve mahallemizi her konuda örnek bir mahalle yapabilmek için gayret sarf edeceğiz.İnsanların yüzlerinin, gözlerinin rengi farklı olsada göz yaşlarının rengi hep aynıdır.Göz yaşları ile yoğrulan dünyada göz yaşı olmayan Mutlu Huzur Dolu Ve Aydınlık Yarınların İçin El Ele Gönül Gönüle  Orhaniye Mahallesi için güzel günler diliyorum hepinizin desteğini bekliyorum,dedi.

Davut ŞENOL kimdir?

1984 yılında Geyve’de doğdu. Evli ve 2 çoçuk babasıdır.Orhaniye Mahallesi Çakıl meydanında Şenol Marketi çalıştırmaktadır.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

2945 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle