Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık

D-650 DE ZİNCİRLEME KAZA ve İNSANLIĞIN BİTTİĞİ ANLAR

d-650-karayolu-pamukova-zincirleme-trafik-kazasi- (4)Sakarya’nın Pamukova İlçesinde meydana gelen zincirleme kazada 2 kişi yaralandı. Yaralılara müdahale eden ambulansın yolu açmasını isteyen bir otobüs firmasının şoförü ile Jandarma tartıştı.

Sakarya’nın Pamukova İlçesi D-650 kara yolu Bayırakçaşehir mahallesi yakınlarında Eskişehir istikametine giden Serdar Özkan’ın (31) kullandığı 26/ DS /… plakalı otomobil önünde giden İsmail Hakkı Özen’in kullandığı 34 /RY/… plakalı otomobili bir anda geçmek isterken, arkadan gelen Veli Büyük Çifçi’nin kullandığı 42 /SD/… plakalı kamyon, Serdar Özkan’ın kullandığı otomobile arkadan çarptı. Çarpanın etkisi ile Serdar Özkan’ın kullandığı otomobil ise önünde giden İsmail Hakkı Özen’in kullandığı otomobile çarpınca zincirleme kaza meydana geldi.

Kazada 26 /DS/… plakalı otomobilin sürücüsü Serdar Özkan ve 34 /RY/… plakalı otomobilin sürücüsü İsmail Hakkı Özen yaralandı. Yaralılar bir süre 112 ambulansın gelmesini bekledi.

İnsanlığın bittiği O  anlar..

112 ambulans kaza yerine ulaşıp yaralılara müdahalesini rahat yapabilmesi için ve sevki için tek şeritten trafiğe açık olan D-650 kara yolu Jandarma tarafından trafiğe kapatıldı. Bu esnada Eskişehir istikametine giden 34/ FA/…. plakalı yolcu otobüsünün şoförü, ambulansın yaralılara müdahale için yolu kapatmasına tepki göstererek 112 ambulansın kenara çekilmesini ve geçmek istediğini belirtince Jandarma görevlileri ile yolcu otobüsünün şoförü arasında tartışma yaşandı. Tartışma yaralılara müdahale edilmesi ve kaza yerinden hastaneye sevk için yola çıkmasına kadar devam ettikten sonra yol trafiğe açıldı. Yolcu otobüsü nün şoförü yoluna devam ederken basın mensuplarına “ Yazın yazın beni de yazın “ dedi. Jandarma otobüs şoförü hakkında cezai işlem uyguladı.

Yaralılar 112 ambulans ile Geyve Devlet Hastanesine sevk edildi. Jandarma olayla ilgili tahkikat başlattı.(Pamukovahalk)

İŞTE KAZA SONRASI YAŞANANALAR VE İNSANLIĞIN BİTTİĞİ AN;

4347 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

D-650 de Zincirleme Kaza ve İnsanlığın Bittiği Anlar için 1 yorum

  1. ömer ömer dedi ki:

    bu otobüs firması da (metro) de çok oldu arkadaş.. geçenlerde genç bayan yolcuyu taciz ettiler şimdi de bu.. yuh diyorum, kınıyorum, bu firma çalıştırdığı kişilere insan ve ahlak eğitimi vermeli öncelikle. orada kaza vr ölüm kalım işi varken yarım saat bekleyemeyene iinsan denir mi ki

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle