Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Mart 2017 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, üst Haberler, Videolar

Cumhurbaşkanı Erdoğan Sakarya’da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Stadyumuna helikopter ile iniş yaptı.

Cumhurbaşkan Erdoğan Anayasa Değişikliği Paketi ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili olarak 30 büyükşehirde gerçekleştireceği miting programı kapsamında Sakarya’ya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen 384 milyon TL değerindeki 43 projenin açılışı yapmak için Sakarya’ya geldi. Helikopter ile Sakarya Atatürk Stadına inen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşılayanlar arasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Disli ve eşi Ayse Dislide vardı.

Erdoğan Şaban Dişli’nin kızı Merve Dişli’nin çocuklarını sevdi ve bir süre sohbet etti.

Cumhurbaskani Erdoğan Valilik ziyareti sonrası Sakaryalılara hitap etmek üzere Demokrasi Meydanı’na geldi. Büyükşehir Belediyesinin 43 projesinin açılış töreni için bir süre protokol alanında oturan Cunhurbaşkanı Erdoğan’a Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli ve Bakanlar eşlik etti.Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra meydanı dolduran binlerce Sakaryalı’ya hitap etti.


4449 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle