Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Eylül 2011 | Dünya, Ekonomi, Geyve, Manşet

Venüs – Coşkunlar Havai Fişek’ten İhracat Atağı…

 

Geyve İlçesinde kurulu Venüs – Coşkunlar Havai Fişek Fabrikası Yönetimi kısa bir süre önce yurt dışından gelen konuklarını ağırlamış ve ürünlerini tanıtmıştı. Fabrika yönetimi, konuklarını ülkelerinde ziyarete başladı.

 

Venüs-Coşkunlar Havai Fişek Fab. Genel Müdürü Hakan Coşkun bu konuda şu açıklamayı yaptı:

‘Yaptığımız yurt dışı ziyaretler sonucunda; İsrail, Ukrayna, Gürcistan gibi ülkeler ile anlaşmalar yapıldı. Talep edilen ürünlerin yollanması sürüyor. Ziyaretlerimiz devam edecek.  Almanya Berlin’deki PYROWORLD fuarına katılacağız. Bu fuara ve fuarda yapılacak olan  tanıtım gösterisine büyük önem veriyoruz. Ayrıca yine Almanya’daki Nürümberg oyuncak fuarınada katılacağız. Yeni ürün yelpazemiz içinde ‘Çevirmeli El Konfetisi’de katıldı. Bir başka gururumuz da Savunma Sanayi Sektöründe faaliyet gösteren ihracatçı firmaların ortak bir çatı altında örgütlenmesi ve böylece sektörel bilgi akışı ve koordinasyonun temin edilmesi, Türk savunma Sanayinin yurt içi ve yurt dışı pazarlarda etkin bir şekilde tanıtılması, yurt dışındaki alıcı firmalar ve benzeri oluşumlar düzeyinde Türk Savunma Sanayinin ve ihracatçıların kurumsal düzeyde temsil edilmesini sağlamağa yönelik Savunma Sanayi İhracatçılar Birliği kurulması öngörülmektedir ve yakın dönem ihracaat faaliyetlerinin incelenmesi neticesinde firmamız kurulması planlanan İhracatçılar Birliğine davet edilmiştir.’

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

 

724 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle