Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Nisan 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Yaşam

“Çocuk Oyunları” İlgi Gördü…

geyve-okullararası-çoçuk-oyunları (3)Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği düzenlenen “Türkiye Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği” Geyve 2014 organizasyonuna öğrenciler yoğun katılım gösterdi.

Geyve Atatürk Okulu bahçesinde düzenlenen “Yağ Satarım – Bal Satarım” oyunu 2. Sınıflar elemelerine; Atatürk İO, Geyve İO, Kazımpaşa İO, A. Yesevi İO, Cumhuriyet İO, Gazipaşa İO katıldı.

Yarışmalar sonunda:

1.Atatürk İO, 2.Geyve İO, 3.Kazımpaşa İO, 4.Gzipaşa İO oldu.

Geyve Gençlik ve Spor Müdürü Yusuf Yıldız kısa açıklamasında şunları söyledi: “Çocuk Oyunları Geyve 2014 şenliği devam edecektir. 3 gün süre ile farklı okullarda farklı oyun yarışmaları yapılacaktır.”

Yarışmaya katılan minik öğrencileri gösterdikleri performans takdir topladı.

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

3016 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Çocuk Oyunları İlgi Gördü… için 1 yorum

  1. muttalip dedi ki:

    Atatürk İlkokulu hak etmediği halde 1. oldular. Bir sürü hakem hataları ,yanlış kararlar ve organizasyon eksikliği vardı, güneşin altında yarışma olacağına Geyve Kapalı salonda yarışmalar düzenlenebilirdi. Yarışması olan Atatürk İlkokulunun beden eğitimi öğretmeni hakem olmamalıydı, hakemler tarafsız olmalıydılar.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle