Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

CHP’li Isır Geyve’de

erdogan-isir-chp-milltvekili-adayi-geyve-ziyareti- (2)CHP Sakarya milletvekili adayı Erdoğan Isır Geyve ilçesinde seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Erdoğan Isır seçim çalışmaları kapsamında geyve’de esnafları ziyaret ederek CHP’nin Türkiye için açıkladığı projeleri anlattı. İlçeye bağlı Akdoğan ve Safibey köylerini de ziyaret eden Isır “’CHP Türkiye için umut olacaktır.

Genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu gittiği her yerde türkiye’nin geleceği için hazırlanan projelerden bahsediyor. Bunu türkiye’ye anlatıyor bizde Sakarya’da hemşerilerimize bu konuda bilgi veriyoruz. Asgari ücretn en düşük bin 500 lira olduğu, emekliye bayramlarda ikramiyenin verildiği, yoksulun kalmadığı, gelir adaletsizliğinin olmadığı, taşeron işçiliğin tarih olacağı bir Türkiye için CHP vardır. Sizler yakın zamanda bir don felaketi yaşadınız iktidardan kimseyi yanında göremediğinizi ben biliyorum. CHP iktidarında çiftçi mağdur edilmeyecek’ dedi

Geyvemedya/Haber Merkezi

1359 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle