Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Temmuz 2011 | Gündem, Manşet, Siyaset

Chp Geyve İlçe Örgütünde İstifa Depremi

Cumhuriyet Halk Partisi Geyve İl Genel Meclis Üyesi Osman Erköse, ve 25 partili  CHP’den istifa ettiklerini açıkladı.

Yolumuz Buraya Kadar…

İstifa gerekçesini açıklayan CHP Geyve İl Genel Meclis Üyesi Osman Erköse zehir zemberek açıklamalarda bulundu: “1972 yılında Gençlik Kollarında çalıştım. 1997 de Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı yaptım. 1999 yılında Cumhuriyet Halk Partisi barajı aşamadı ve o dönem Geyve Belediye Başkanlığını aldık. Bir dönem sonra Belediye başkanlığını kaybettik ve ben istifa ettim.

Çekip Gidiyoruz….

Tekrar arkadaşlar beni İlçe Başkanlığı görevine getirdi. 2009 yılında 7030 oyla İl Genel Meclis Üyesi seçildim. Bugünden itibaren CHP’deki görevimi sonlandırıyorum. Yeni bir beyaz sayfa açacağız. İl Genel Meclisi seçildiğim günden bu yana problemler başladı ve bana yabancı muamelesi yapılarak dışlandım.

49 sene sonra Geyve’de belki seçimi alabilirler. Yolları açık olsun. CHP’den tamamen ilişiğimi kesmiş vaziyetteyim. Bir hafta önce Genel Merkeze istifamı sundum. CHP Sakarya Milletvekili seçilen arkadaşımız SESOB’ta 1 Temmuz’da ki konuşmasında isteyen çekip gider dedi. Bizde bu mesajı aldık ve partiden çekip gidiyoruz.

Slogan Geyve’ye Uğramadı..

Hiçbir arkadaşıma istifa edin diye telkin yapmıyorum. Benimle beraber 25 partili arkadaşımız istifa etti. Geçtiğimiz genel seçimde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun söylediği CHP Varsa Herkese var sloganı sanki Geyve’ye uğramamış. CHP varsa Geyve’de belirli kişilere var. Biz Hiçbir zaman Parti bizim diyemedik. Partide eksen kayması var. Geyve’de toplam 4 bin 700 oy aldılar. Kendilerini başarılı bulabilirler başarılar diliyorum. Geyve’den aday göstermediler. Partide para güç olmuş. Şuan seçilen milletvekilini 10 yıl dır hizmet ederken hiç görmedim.

25 arkadaşımla birlikte CHP defterini kapattık” dedi.

KAYNAK:www.geyvehaber.com

 

1829 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle