Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Aralık 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Cezaevi Yönetiminden Ziyaret…

Cezaevi Yönetiminden Ziyaret…

Geyve Ceza ve İnfaz Kurumu Açık Cezaevi Yönetimi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Geyve Meslek Yüksek Okulu Yönetimini ziyaret etti.

Geyve Cezaevi Savcısı Tacettin Aykol, Cezaevi Müdürü Temel Gümüş, Müdür Yard. Murat Danışman ve Kurum Öğretmeni Gayet Haymana’dan oluşan heyet, Geyve Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Nermin Akyel’i makamında ziyaret etti. Ziyarette; Müdür Yardımcıları Cemal Eroğlu ve Neşe Cenkçi ile AFPş MYO Öğr. Görevlisi Süleyman Bakkal hazır bulundu.

Geyve MYO Mdr. Dr. Nermin Akyel ziyaret ile ilgili konuşmasında şunları söyledi: ” Okulumuzda, Açık Ceza Evinden gelen öğrencilerimiz var. Sayın Savcımız ve Kurum Yöneticileri öğrenciler ile ilgili bilgiler almak için okulumuzu ziyarete geldiler.Paydaş iki kurumuz. Böyle iletişimlerin de olması gerektiğine inanıyoruz. Kendilerinin ziyaretlerinden çok memnun kaldık. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.”

Cezaevi Savcısı Tacettin Aykol kısa açıklamasında: ” Geyve MYO okuyan mahkum arkadaşlarımız var. Bizler onlar için okul yönetimini ziyarete geldik. Öğrenim gören 34 öğrencimiz var. Çok ta başarılılar. Devam durumları ile ilgili bilgiler ve her hangi bir sorun olup olmadığı konusunda görüşmeye geldik. Okul Yönetimine teşekkür ederiz.” Dedi.

Namık Cihan/Geyvemedya.Com

1183 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle