Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Kasım 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Cengiz’siz İlk Meclis Toplantısı Yapıldı.

CENGİZ’SİZ İLK MECLİS TOPLANTISI

Geyve Belediyesi kasım ayı Meclis Toplantısı Yapıldı.

Geyve Belediye Meclisi; Belediye Başkan yardımcısı Latif Cengiz’in vefatının ardından ilk kez  gündemde yazılı gündem maddelerini görüşmek ve karara varmak üzere Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya başkanlığında toplandı.

Bir hayli duygusal anların yaşandığı meclis toplantısında Belediye Başkanının gözü bir ara, merhum Latif Cengiz’in meclis toplantılarına katıldığında oturduğu sandalye üzerindeki fotoğrafına takıldı. Sanki her zaman ki efendiliği ve sakinliği ile dinlemekte idi konuşmaları. Derin bir iç geçirdi Başkan Kaya.

Meclis Üyeleri de farkında olmadan, Başkanın gözünün takıldığı fotoğrafa çevirdiler gözlerini. Kısa bir dalgınlı ve sessizlik yaşandı.

Sanki her üye Latif Cengiz ile konuşuyordu. Onun ile yaşadıkları bir birinden güzel anılar geçti gözlerinin önünden. Hele ” Geyve Ayva Festivali” n de ki o koşturması veya Antalya İlindeki fuarda Ayva ve Geyve İlçesini tanıtmak için harcadığı güler yüzlü heyecanı.

Hepsinin aklından geçen düşüncenin: ” Geyve bir değerini kaybetti. Geyve Belediyesi hizmetten keyif alan ve yorulmak bilmeyen bir neferini yitirdi.” olduğu tartışılmaz bir gerçekti.

Geyve Belediye başkanı Murat Kaya toplantı sonrası  “2017 yılı Kasım ayı Belediye Meclis Toplantımızı yaptık. Vefat eden değerli mesai arkadaşımız Merhum Latif Cengiz kardeşimizi saygı ve rahmetle anarak meclis gündemimizi açtık.Hizmetlerinden ötürü kendisine ilçem ve şahsım adıma şükranlarımızı sunuyoruz. Allah rahmet eylesin, mekânı Cennet olsun…”dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

2654 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Cengiz’siz İlk Meclis Toplantısı Yapıldı. için 1 yorum

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle