Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Nisan 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Yaşam

Cemal Gürsel’in Yıldızlarına Başkan Çalık’tan Çeyrek Altın..

IMG_4553-cropAlifuatpaşa Cemal Gürsel Ortaokulu ilimizde düzenlenecek bilgi kültür yarışmasında ilçe birincisi olarak Geyve’yi temsil etme hakkı kazandı.

23 Nisan etkinlikleri çerçevesinde ilçe genelinde düzenlenen bilgi kültür yarışmasında 20 sorunun tamamını bilerek 100 tam puan alan ve 14 okul arasında Geyve birincisi olarak ilimizde düzenlenecek bilgi kültür yarışmasında Geyve’yi temsil etme hakkı kazandı.

Bilgi yarışması birincisi Cemal Gürsel Ortaokulunun Başarılı öğrencileri Fatih Demir, Melihcan Serbest ,Cemal Tunce ve okul müdürü Serkan Korkmaz ile beraber Belediye Başkanı Şuayip Erkan Çalık’ı makamında ziyaret ettiler.

Başkan Çalık yapılan ziyaretten memnuniyetini dile getirerek gelecekte güzel yerlere gelmesini arzuladığımız gençlerimizin bu başarıları gerçekten bizleri memnun ediyor. Göstermiş oldukları başarılarından ötürü kendilerini tebrik eder ve başarılarının devamını dilerim diyerek  3 öğrenciye  çeyrek altın hediye etti..

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2147 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle