Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Kasım 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Yaşam

Cemal Gürsel’de Aşure Güzelliği

Alifuatpaşa Cemal Gürsel İlkokulunda düzenlenen aşure etkinliğinde , öğretmen , öğrenci ve veliler hep birlikte yaptıkları aşureyi beraberce yedi.

alifuatpasa-cemal gürsel ortaokulu-asure-etkinligi- (5)Geyve ilçesi Alifuatpaşa Cemal Gürsel İlkokulunda aşure etkinliği düzenlendi.

Cemal Gürsel İlkokulunda düzenlenen Muharrem ayında bereketin ve feyzin coşkulandığı Aşure günü, birlik ve beraberlik içinde kutlandı.

Aşure ayının bereketinin paylaşmaktan geldiğine inanan öğretmenler; Hasan Demirok, Aslıhan Koçak, Gönül Şengül, Mesut Duyuk, İlker Okatan, İbrahim Yıldırım, Filiz Kılıçaslan, Mümin Şimşek, Aşure geleneğini öğrencilerle birlikte yaşamak ve bu geleneği yaşatmak için okulda aşure dağıttı .

Okulda düzenlenen aşure etkinliğine Alifuatpaşa ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri ile birlikte katılırken, aşure dağıtımı sonunda desteklerinden dolayı öğrenci velilerine de katılımlarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Geyvemedya/Haber Merkezi

3625 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Cemal Gürsel’de Aşure Güzelliği için 1 yorum

  1. SEZGİN KAYA dedi ki:

    Afiyet bal olsun.Gelecek sene fotoğraf karelerinde biz de olalım inşallah.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle