Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Mart 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem

Çekirge Son İşinde Zıplayamadı

Onlarca kişiyi dolandırdılar son işinde Jandarma’ya yakalandı..

İstanbul ve Mersin İllerinde aracını satmak isteyen onlarca kişiyi dolandıran Mehmet T.(47) ve Bekir C. ( 20) son işlerinde Gebze  otoban gişelerinde Jandarmaya yakalandıktan sonra çıkarıldıkları mahkemede Mehmet T. Tutuklanırken, Bekir C. Adli kontrolle serbest bırakıldı.

Sakarya’nın Pamukova İlçesinde bir tesiste, Tokat’tan sahibini dolandırarak aldıkları arabayı,  Mustafa Arı’ya satıp, parasını aldıktan sonra sözde sattıkları arabayı çalıp kaçan Mehmet T ve Bekir C. Jandarma ekiplerinin ısrarlı takibi ile Tokat’tan dolandırarak çaldıkları araçla Gebze otoban gişelerinde yakalandılar.

İnternetten aracını satmak için ilan veren vatandaşları hedef alan Mehmet T ve Bekir C, aracını satmak için internete ilan veren Tokat’ta oturan Mustafa Taşova’nın 05 EK.. plakalı aracını noterde vekalet ile satışını yaparken,  “ Paran hesaba yattı ancak Saat.07.00 geldiği için para sabah hesabında olur diyerek aracı alıp, İstanbul’a gelen ve burada da, otomobili Eskişehir de oturan Mustafa Arı’ya Pamukova İlçesinde bir tesiste sözde satmaya çalışırken, 14 bin 500 lirasını alan ve daha sonra sözde sattıkları aracıda çalarak kaçan   Mehmet T ve Bekşir C  Jandarma ekiplerince bir gün sonra Gebze otoban gişelerinde yakalandılar.

Onlarca kişiyi otomobil alım satımı yaparak dolandıran ve 26 suçtan kaydı bulunan Mehmet T, otomobili  almak isteyen Mustafa Arı’dan aldıkları 14 bin 500 lira para ve bu paranın bir kısmı ile aldıkları altın yüzük ile yakalanarak  Jandarmada alınan ifadesi sonrası çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken,  Mehmet T’ye yardım eden Bekir C adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.(PAMUKOVAHALK)

2843 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle