Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Eylül 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık, Yaşam

Yaralanan Üsteğmen Özdemir’e GATA’daZiyaret

yaralanan-geyveli-ustegmen-engin-ozdemire-gatada-ziyaret- (1)Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Şırnak kırsal alanında çatışmada yaralanan Geyveli Jandarma Üsteğmen Engin Özdemir’i tedavi gördüğü Ankara GATA’da ziyaret etti.

Şırnak’ta görev yapan Geyveli Jandarma Üsteğmen Engin Özdemir teröristlerce çıkan çatışma sonrası yaralanmıştı. İlk tedavisi Şırnak’ta yapılan Jan. Üst. Özdemir daha sonra helikopter ile Ankara GATA’ya getirildi. Burada tedavisi süren Jan. Üst. Özdemir’in durumunun iyi olduğu belirtildi.

Ak Parti Milletvekili Ali İnci, beraberinde Ak Parti eski Milletvekili Recep Yıldırım, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ve Geyve Belediye meclis Üyesi Nihat Baltaoğlu ile birlikte yaralı üsteğmenimiz Engin Özdemir’i Ankara GATA’da ziyaret ederek kendisi ve ailesine geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Ankara GATA’ya sevk edilen Meclis Üyemizin oğlu Jan.Üst.Engin Özdemir’e geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Hamdolsun kahraman askerimizin durumu çok iyi. Tüm Geyveli Hemşehrilerimize selamlarını iletti, ifadelerini kullandı.

Vatanı için kahramanca mücadele veren Özdemir’le gurur duyduklarını ifade eden Başkan Kaya, Hepimiz sizin vatan savunmasında gösterdiğiniz üstün gayrete minnettarız. Bir an önce iyileşerek sağlığınıza kavuşmanızı görmek bizleri mutlu edecektir, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3247 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle