Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Şubat 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Canbal Veda Ziyaretlerini Sürdürüyor.

mehmet-salih-canbal-veda-ziyaretleri (1)Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Canbal kurumlara veda ziyaretlerini sürdürüyor.

Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü iken, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığı görevine atanan Mehmet Salih Canbal Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’na veda ziyareti gerçekleştirdi.

Bakanlıktaki yeni görevine Perşembe günü başlaması beklenen Mehmet Salih Canbal’a yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı Murat Kaya ve İşl Milli Eğitim Müdürü Kuntoğlu, Canbal’ın daire başkanlığına atanmasından dolayı memnunluk duyduklarını ifade ettiler.

Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevi öncesinde bir süre İl Milli Eğitim Şube Müdürü olarak da görev yapan Mehmet Salih Canbal, eğitim camiasındaki hizmetlerine bundan böyle Ankara’da devam edeceğini belirterek, Geyvemizin eğitimle ilgili tüm taleplerinin bakanlık nezdinde takipçisi olacağını da ifade etti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1723 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle