Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Mayıs 2011 | Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset

Çakır Ailesinin Mutlu Günü…

Emine ve Neşet Çakır çiftinin oğlu Cavit Altuğ Çakır ile Sefa ve Çetin Çakır çiftinin oğlu Berkant Çakır, sevenlerinin katıldığı bir düğünle sünnet oldu.

İl Genel Meclis Üyesi olan Neşet Çakır’ın düğünü, seçim öncesi siyasetçilerin boy göstermesine neden oldu.

Çakır’ları bu gururlu günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı. Gelen konular arasında; İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık, Belediye Başkanı Murat Kaya ve AKP İlçe Başkanı Muhittin Irmak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri Osman Erköse ve Şükrü Çelik, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, AKP Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, MHP İlçe Başkanı Ali Demir ve Eski Başkanlardan Alaattin Tinar, Saadet Partisi İlçe Başkanı İrfan Tufanoğlu, Orman İşletme Müdürü Selçuk Kurtbal, Sakarya Geyveliler Derneği Başkanı Ekrem Şimşirel ve Yönetim Kurulu üyeleri, Merkez ve Köy Muhtarları göze çarpanlardı.

Düğünün yemek organizasyonunu yapan ‘Akkayalar Yemek’, hızlı ve temiz servisi, temiz ve kaliteli sunumu ve tartışmasız ağız tadı ile göz doldurdu.

Namık CİHAN-https://geyvemedya.com

2137 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle