Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Nisan 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

Tarihe Yakışmayan Kirlilik…

kirlilik.1Geyve İlçesinde “Parla Tepesi” olarak bilinen ve doğa severlerin vaz geçemediği yerdeki kirlilik görenleri üzüyor.

Sakarya Savaşlarında Kuzey Cephe Komutanı Ali Fuat Cebesoy Paşanın yönetim çadırını kurduğu, Geyve Boğazının giriş kalesi olan, Ali Fuat Cebesoy Paşanın Anzavuru kovduğu mücedelinin cephesi olan PARLA Tepesi, HAK ETMEDİĞİ BİR KİRLİLİK YAŞIYOR.

Kendilerince; manzara seyrederek keyif yapanların,  arkadaşları ile eğlenenlerin, serinlemek için gelenlerin, çöplerini olduğu yerde bırakanların, neden olduğu bu kirliliği neden başkaları temizlesin ki.

Kolay elde edilemeyecek güzelliklerin kıymetini varlarken bilelim. Elden gittikten sonraki feryatların bir anlamı yok.

 

 

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1262 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Bu Görüntüler Tarihimize Yakışmıyor.. için 2 Yorum

  1. misafir dedi ki:

    eeeeeeee tarih diyorsunuz senelerin beldesi kapatılıyor parla tepesi meyhane olmuş bundan vatandaş gocunmaz.

  2. serdar atay dedi ki:

    Daha geçenlerde bir vaazda dinlemiştim. Okullarda kuranı kerim ve siyeri nebi dersleri başladığından beri suç oranlarında azalma olmuş diyorlardı. bu görüntüler hiç de öyle demiyor. asıl batını yani içte olan kirliliktir. zahirini temizledik ya diğer kısmı Türkiye de kişi başına düşen alkol miktarı 75 milyonda bir kişiye 30 lt civarında sigarayı yasaklarken içki tüketimi havalarda parla tepelerinde uçuyor. Ecdadımızın ruhunu zedeleyecek bu görüntüleri bir daha görmemek dileği ile.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle