Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Ağustos 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sağlık, Sür Manşet

Bölge Hastanesi Olacaktı..Röntgen Teknisyeni Yok..

Hastalar sevk ediliyor

Sağlıkta çağ atlattıklarını iddia edip bir yandan bin yataklı hastane temeli atıp açılış kurdeleleri keserken, Taraklı yolunda trafik kazası geçiren sürücüye Geyve Devlet Hastanesi’nde röntgen filmi çekilemedi.

Taraklı yolunda kaza yapan tır sürücüsü en yakın sağlık kuruluşu olan Geyve Devlet Hastanesi’ne nakledildi. Yaralı sürücü burada yapılan ilk kontrolün ardından Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Geyve Devlet Hastanesi’nde röntgen teknisyeni olmadığı için röntgen filmi bile çekilemeyen hasta Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Sağlıkta çağ atlattıklarını iddia edip yatak sayısı, inşa edilen bina sayısını böbürlene böbürlene aktaranlar şehrin güneyine hizmet edeceği söylenen Geyve Devlet Hastanesi’nde bayramda röntgen çekilemediğinin farkında mı?

Edinilen bilgilere göre düşme, trafik kazası sonrası hastaneye müracaat edenlere “röntgen teknisyenimiz yok. Ada’ya sevk ediyoruz” denilmesi hasta yakınlarının tepkisine neden olurken, Sakarya’nın sağlıkta çağı yakalayamadığını da gözler önüne serdi.(haberlisin.com)

2470 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Bölge Hastanesi Olacaktı..Röntgen Teknisyeni Yok.. için 2 Yorum

  1. Geyveli dedi ki:

    Tamam Hastane nin epey bir eksiği var kabul ediyorum ama bayramdan önce gittiğimde röntgen çekildim hiç bir sıkıntıda çıkmadı röntgen teknisyeni izinde olabilir mi ??

  2. BAĞIMSIZ dedi ki:

    BU SORUNLARI BASYRAMLAMADA GENELBAŞKAN YARDIMCISINA İLETİLMESİ LAZIMDI. SİYASİLERİN HALLETMESİ GEREKİR FAKAT ZOR

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle