Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Aralık 2011 | Geyve, Manşet

Geyve  Belediye Başkanı Murat Kaya, yayınladığı yeni yıl mesajında, 2012 yılında Geyve’nin yükselen bir trend ile emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğini söyledi.

Başkan Kaya,, mesajında şunları kaydetti:

“Acı, tatlı ,üzüntü ve sevinçlerle bir yılı daha geride bırakıp, umutların ve beklentiler ile dolu yepyeni bir yıla giriyoruz.

Bilindiği gibi,ilçemizi  yeniden yapılandırmak ve modern bir Geyve oluşturmak  için gerekli tüm çalışmaları planları  tek tek uygulamasına geçtik.

Verdiğimiz sözlerin bir bir yerine getirmenin heyacanı ve gururunu yaşıyoruz.En son söz verdiğimiz Toplu Konut projesi olan Osmanlı Evleri projesininde temellerini atarak Geyveli hemşerilerimize 2011 yılının son sürprizini yaptık.

Doğalgaz Dağıtım şebekesinin alt yapı işleri çalışması ile caddelerimizde sıkıntılarımız oluyor.Bu çalışmanın bitiminde  hızlı bir çalışma ile yolların asfaltlanması işine gireceğiz.Şeffaf ve adaletli bir hizmet anlayışıyla şehrimiz için gerekli olan her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Geyve Belediyesi’nin sahip olduğu imkanların, 2012 yılı içinde  hızlı bir şekilde şehrimiz için kullanılması gayreti içerisinde olmaya devam edeceğiz..

Bu vesile ile tüm hemşerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, saygı ve selamlarımı sunuyorum.

Murat KAYA

Geyve Belediye Başkanı

1389 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başkan Kaya’dan Yeni Yıl Mesajı için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    2011 yılını bu günden itibaren, yarın saat 1200 de(24oo )de yeni bir yıl başlayacak.Bu elbetteki yeni yıllara ilk adım olacak.Geçen yıllara bir sünger çekmek zorundayız.Geçmiş mazi oldu.Gelecek istikbalimiz olacak.Bunu en verimli bir şekilde değerlendirelim.Her günümüzü bir yıl gibi düşünelim.Bizler insanlara hizmet için yaratıldık ve bu nefesimizi her alışverişimizde insanlara nasıl yararlı ve faydalı oluruz planlarını yapmalıyız.Bencillikten,riyakarlıktan ve yalakalıktan uzak bir yaşam ile fedakar azimli,kararlı inançlı,özverili,asil,asalet prensibi ile feraset duygularımızla yaşamalıyız.Bizleri biz yapan erdemlere sımsıkı sarılalım.2012 YILI TÜM MİLLETİMİZE,İslam alemine ve tüm milletlerin huzur içinde yaşama vesilesi olsun.Fitneden eser kalmayıncaya yalnızca islam dini kalıncaya kadar mücadeleye devam dilerim.Bir millet ızdırap içinde inlerken onun evlatları rahat edemez.Geyve belediye başkanımız Murat KAYA’YA çalışmalarında başarılar dilerim.Yeni yıldada yeni süprizlerinizi bekliyoruz Geyvelilerin olumlu tepkileri içinde ayrıca teşekkür ederim.SİZLER DUYARLI İNSANLARSINIZ.İyiki varsınız.Sizlerle Geyve mükemmeli yakalayacaktır.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle