Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Mart 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset

BBP’den Alifuatpaşa’ya destek

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sakarya İl Başkanı Hüdaverdi Kervankıran, Alifuatpaşa Beldesi’nin ilçe yapılmasının yerinde bir karar olacağını belirterek, “Ali Fuat Paşa Kurtuluş Savaşı’nın ve milli mücadele tarihinin önemli komutanlarından birisidir. Adının yaşatılması vefa borcumuzun gereğidir” dedi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sakarya İl Başkanı Hüdaverdi Kervankıran, Alifuatpaşa Beldesi’nin ilçe yapılmasının yerinde bir karar olacağını belirterek, “Ali Fuat Paşa Kurtuluş Savaşı’nın ve milli mücadele tarihinin önemli komutanlarından birisidir. Adının yaşatılması vefa borcumuzun gereğidir” dedi.

Geyve’ye bağlı Alifuatpaşa Belediyesi’nin ve halkının ilçe olmak için başlattıkları kampanyaya parti olarak destek verdiklerini ifade eden Kervankıran şöyle konuştu: “Onurlu ve şanlı tarihimizin kahraman Türk Ordusu’nun paşalığını yapmış, atamızın mezarının bulunduğu yer de olan bu vatanın güzel köşelerinden biri olan Alifuatpaşa Beldemizin hem görsel olarak, hem de tarihi olarak, ayrıca Sakaryamızın büyüklüğüne büyüklük katacak bir değerdir. Nasıl ki vatanımızın her bir köşesi, her bir toprağı bizim için değerli ise; bu toprakları kazanan ve bizlere emanet eden atalarımız da o kadar değerlidir. Ben, yönetim kurulumuz ve parti üyelerimiz bir bütün olarak Büyük Birlik Partisi olarak Alifuatpaşa’nın İlçe olması için belde halkınının sonuna kadar yanında olacağız..

1093 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

BBP’den Alifuatpaşa’ya Destek için 1 yorum

  1. can dedi ki:

    belde belediyeliği muhafaza edilsin ilçe şöyle kenarda dursun ..

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle