Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Ağustos 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Bayram Seyran Demeden Asfalta Devam..

Tüm yollar asfalt olacak

Geyve Belediyesi bayram seyran demeden asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Başkanı Kaya fen işleri ekiplerini asfalt çalışması yaptıkları bölgelerde ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı.

Geyve Belediyesi Fen İşleri ekipleri yaz sezonu kapanmadan program dahilindeki tüm mahalle içlerinin asfalt işlerini tamamlayabilmek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Ekipler bayram boyunca  M.Solak ve M.Oruç’ta çalışarak asfaltlama işlemini tamamladı.

 “Geyve’de 2019 yılına kadar kimse çamura basmayacak” diye söz veren Belediye Başkanı Murat Kaya bayram seyran dinlemeden çalışan personelini ziyaret edip bayramlarını kutladı. Asfalt ve parke taşı döşeme çalışmalarının aralıksız sürdüğünü aktaran Başkan Kaya “Söz verdiğimiz gibi asfalt sezonu bitmeden işlerin bitmesini istiyoruz. Bu sebeple bayram-seyran demeden ekiplerimiz çalışıyor” dedi.

Kurban Bayramı’nda da ekiplerin asfalt serimine devam ettiklerini aktaran Başkan Murat Kaya “Ekiplerimiz şu anda Melekşeoruç Mahallemizde çalışıyor. Çalışmaları yerinde inceleyip hem çalışanlarımıza hemde mahallemizde ki vatandaşlarımızla bayramlaştık. Söz verdik, sözümüzü tutmak için durmak yok çalışmaya devam diyoruz. Geyveli hemşehrilerime sabır gösterdikleri için teşekkür ediyorum. Hedefimiz asfalt sezonu kapanmadan asfaltsız yol kalmaması. Yollar asfaltlanana kadar mesaiye devam” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1527 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle