Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Ekim 2014 | Gündem

Bayram Eğlenceleri İptal Edildi.

AK Parti Sözcüsü Beşir Atalay Karaman’da yaşanan maden faciası sonrası, “Cumhuriyet Bayramı kutlamalarıyla ilgili yapılacak eğlenceler iptal edildi.” Dedi.

29 ekim-bayram-eglenceleri-iptal-AK Parti Sözcüsü Beşir Atalay, AK Parti merkezinde düzenlenen MYK sonrası açıklamalarda bulundu. Atalay Karaman’da yaşanan maden kazası nedeniyle Cumhuriyet Bayramı kutlamalarıyla ilgili yapılacak eğlencelerin iptal edildiğini açıkladı.

 Beşir Atalay, Cumhuriyet Bayramı törenlerinden sonra Başbakan Davutoğlu’nun bölgeye gidebileceğini söyledi.

 “EĞLENCELER İPTAL, TÖRENLER YAPILACAK”

 Atalay, “Cumhuriyet Bayramı nedeniyle belediyelerimizin düzenleneceği eğlenceler iptal edildi. Ak Partili belediyelere böyle bir genelge gönderildi. Törenler ise düzenlenecek ve hepimiz katılacağız.” şekinde konuştu

 İşte Beşir Atalay’ın yaptığı açıklamalardan satırbaşları:

 “HERKES ÇALIŞIYOR”

 “Bakanlarımız, bütün kurumlarımız orada elden gelen gayreti gösteriyorlar. Biraz önce Enerji Bakanımız ile görüştüm. İçeride yüklü miktarda su var. Bir yandan deşarj çalışması sürüyor. Dileğimiz oradaki 18 vatandaşımızın sağ salim kurtarılması.

 “İNŞALLAH BAYRAM’A BÖYLE BİR HÜZÜNLE GİRMEYİZ”

 Parti ve hükümet olarak şu an bütün hassasiyetimiz oradaki vatandaşlarımızın kurtarılmasıdır. Bir yandan yarın Cumhuriyet Bayramı. Cumhuriyet Bayramı’na böyle bir üzüntüyle giriyoruz. İnşallah vatandaşlarımız kurtarılır ve böyle bir üzüntüyle girilmez.

 “EĞLENCELER İPTAL EDİLDİ”

Cumhuriyet Bayramı nedeniyle belediyelerimizin düzenleneceği eğlenceler iptal edildi. Ak Partili belediyelere böyle bir genelge gönderildi. Törenler ise düzenlenecek ve hepimiz katılacağız. Sayın Başbakanımızın da bölgeye gitme niyeti var. Gelişmeleri takip ediyor. Başbakan törenlerden sonra bölgeye gidebilir.”

1673 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle