Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 31 Aralık 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Başkanlardan Geyve Yöresel Ziyareti

BAŞKANLARDAN ZİYARET

Açıldığı günden beri Geyveliler ile birlikte bölge insanının da uğrak noktası olan Türkiyenin ilk ve tek olan Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezine siyasiler ile çevre ilçe belediye başkanlarının ziyaretleri sürüyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kayanın da misafirlerini ağırladığı Geyve Yöresel Ürünler Üretim merkezinin son ziyaretçileri İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ile Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu oldu.

Başkan Kaya, misafirlerini Geyve Belediyesi Yöresel Ürünler Üretim Merkezinde ağırlarken İznik Belediye Başkanı Sargın Sakarya Nehri Gondol ve Rekreasyon alanı projelerini gezerek incelemelerde bulundu.

Belediye faaliyetleri ile ilgili olarak karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyaretin sonunda Başkan Sargın, günün anısına Başkan Kaya’ya İznik çinileriyle süslü vazo takdim ederek Kaya’ya çalışmalarında başarılar diledi. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya da ziyaret ile ilgili yaptığı değerlendirmede “İznik Belediye Başkanımız Osman Sargın ile Arifiye Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu ve belediye meclis üyelerimizi Geyve Yöresel Ürünler Üretim merkezimizde ağırladık. Ardından Sakarya Nehri Gondol ve Rekreasyon alanı Projemizi inceledik. Bu güzel ziyaret için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

898 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle