Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Nisan 2014 | Alt Haberler, Geyve, Yaşam

Başkan Kaya’ya tebrik ziyaretleri sürüyor

30 Mart 2014 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler seçiminde 2. kez Geyve Belediye Başkanlığı görevine seçilen Murat Kaya’ya ziyaretçi akını devam ediyor.

geyve-belediye başkanı-murat kaya -ziyaretler-sürüyorSeçim sonuçlarının netleşmesinin ardından, yüzlerce insanın, gerek telefonla ve gerekse yüz yüze tebrik ettiği bildirilen Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, makamında kamu kurum ve kuruluşlarının, derneklerin ve vatandaşların tebriklerini kabul ediyor.

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve teşkilat üyeleri, Geyve Toplum Sağlığı Merkezi, Demiryol İş Sendikası Başkanı Cemal Yaman,Ak Parti Erenler teşkilatı, DYP Sakarya eski İl Başkanı Erdal Taşkın, Bağcaz Pasajı esnafları,İstanbul Geyveliler Eğitim yard. derneği temsilcileri,İstanbul Geyveliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Geyve Elvanbey derneği, Ak Parti Kadın Kolları,Ak Parti Gençlik Kolları başkanlığı,ilçededi STK’lar , dernek temsilcileri Belediye Başkanlığına ikinci kez seçilen Murat Kaya’yı makamında ziyaret ederek tebrik ettiler ve başarılı hizmetlerinin devamını dilediler.

Geyve Halkına Teşekkür

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Kaya; “Seçim süresince halkımızın desteğini hep yanımızda hissettik ve seçimlerde de çok şükür bizleri mahcup etmediler. Seçim sonrasında halkımız makamımızda bizleri tebrik ederek, mutluluklarını dile getirdiler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Huzura ve Hizmete Devam

Kaya;”Bizler hizmet için buradayız. Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarım, İlçe teşkilatım ve personelimle beraber, Geyve halkına en güzel hizmetleri vermeye devam edeceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Halka hizmet, Hakka hizmet düsturu ile Geyve’ye hizmet etmek bizim için bir şeref. Halkımızın teveccühüne layık olacak bir şekilde inşallah en güzel hizmetleri ve projeleri Cenab-ı Allah’ın izniyle yapma çabası içinde olacağız, Durmak yok Huzura ve Hizmete Devam, dedi..

Geyvemedya/Haber Merkezi

Bk20KjzIMAEHv9n

2205 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle