Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

BAŞKAN KAYA’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

ebubekir_sahin_aile_ve_sosyal_politikalar_bakanligi_mustesar_yardimciligina_atandi_h8553Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına Atanan Ebubekir Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ebubekir Şahin, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına atandı. Anadolu Ajansı Genel Müdür Yardımcılığı görevinde yaptığı başarılı çalışmalarla takdir toplayan Ebubekir Şahin, atama kararlarına göre Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına atandı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya beraberinde Sayıştay  Üyesi Mehmet Bağcaz ve Umurbey Mahallesi Muhtarı Osman Önal ile birlikte yaptığı hayırlı olsun ziyaretinde, Aile ve Sosyal Politikalar Müsteşar Yardımcısı Ebubekir Şahin’i tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi.

EBUBEKİR ŞAHİN KİMDİR?

1974 Rize’de doğdu.

İlk ve lise eğitimini Sakarya’da yaptı. 1995 yılında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2002 yılında Gazetecilik Anabilim Dalı’nda yüksek lisans yaptı. Birçok kurumda yöneticilik görevlerinde bulunan Şahin 2011 yılından itibaren Anadolu Ajansı’nda görev yaptı.

6 Mart 2015’te Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararıyla Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına atandı.

Evli olan Şahin, 2 çocuk babasıdır.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

belediye-baskani-asp-mustesar-yardimcisi-ebubekir sahin-ziyaret-

2390 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle