Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Aralık 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık, üst Haberler, Yaşam

Başkan Kaya’dan Hemşehrilerine Geçmiş Olsun Ziyareti

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya hastanede yatan, düğünü olan, cenazesi olan nerede bir Geyveli olsa yanında yer almaya devam ediyor.

Belediyeciliğin sadece asfalt atmak, yol yapmaktan ibaret olmadığını diline dolayan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya sosyal belediyecilikte attığı adımlarla dikkat çekiyor. Başkan Kaya’yı öne çıkaran bir başka özelliği de hemşehrilerini mutlu ve üzüntülü günlerinde yalnız bırakmaması.

Gece gündüz demeden vatandaşlarla birlikte olmaya çalışan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yatan Geyveli hemşehrileri Erdinç Bağcaz, Yahya Koruk ve İbrahim Akçay’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ziyaret ettiği her hasta ile sohbet eden ve sağlık durumu hakkında bilgi alan Başkan Kaya “Hastalarımızdan sevgi ve şefkatimizi esirgememeyi bir borç bilelim. Özellikle genç, yaşlı ayrımı yapmadan tüm hastalarımız, hastalıklarından dolayı yatağa bağlanınca sevdiği insanların ziyaretlerine gelmelerini beklerler. Bizde onları yalnız bırakmayarak moral verelim istedik. Bütün hastalarımıza Allah’tan şifa diliyorum” dedi.

Yapmış olduğu ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren hastalar ve hasta yakınları, Başkan Kaya’ya duyarlı davranışı için teşekkür edip, çalışmalarında başarılar dilediler.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3268 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle