Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Eylül 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Spor

ÇELİKEL Geyve’de…

sakarya-genclik-spor-muduru-fatih-celikel-geyve-ziyareti- (0)Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret etti.

Çelikel ilk önce Geyve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne yeni atanan Nurcan Tabakoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette; İlçe Spor Müdürlüğü Spor Sorumlusu Mehmet Çaylı ve Geyve Spor Kulübü Başkanı Neşet Çakır da hazır bulundu.

İl Müdürü Çelikel kısa açıklamasında: “İlçemizde yeni göreve başlayan Müdürümüz Nurcan Tabakoğlu’na hayırlı olsun ziyaretine geldik. İlçemizin sorunlarını yakından biliyorum, yetkililerden gerekli bilgileri almak daha güzel. Umarım hazırlanacak bir program çerçevesinde tüm sorunlar giderilecek.  İlçenin spor sahası ve spor salonu sorunlarını biliyorum.İlçe Spor Müdürüm ve Geyvespor Başkanımdan gerekli bilgileri ve destekleri alacağımdan eminim.” Dedi.

İlçe Müdürü Tabakoğlu ziyaret konusunda: “İl Müdürümün nazik ziyaretinden memnun oldum.Sağ olsunlar. İhtiyaçlarımızın giderilmesinde destek sözü vermesi bizleri sevindirdi.” dedi.

Geyve Spor Kulübü başkanı Neşet Çakır ziyaret ile ilgi olarak: “İl Spor Müdürümüzün ziyareti elbette bizleri sevindirdi. İlçemizin spor sahası ve salon konularındaki sıkıntılarını yakından biliyor. Destekleri bizlere moral ve güç verdi.” Dedi.

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel daha sonra Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette AK Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak, Geyve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Nurcan Tabakoğlu ve Geyve Belediyesi Meclis Üyesi Neşet Çakır da hazır bulundu.

Geyve’de yapılan spor yatırımlarının konuşulduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Kaya, Çelikel’e yeni görevinde başarılar diledi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ise Geyve’ye yatırımların hız kesmeden devam edeceğini belirterek Başkan Murat Kaya’ya desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Namık Cihan/ Geyvemedya.com

1919 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle