Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Başkan Kaya, Roman Vatandaşlarımızla Kucaklaştı

Başkan Kaya, Roman Vatandaşlarımızla Kucaklaştı.

Geyve Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Murat Kaya, seçim ziyaretleri kapsamında gittiği Çeltikler Mahallesinde roman vatandaşlarımızla kucaklaştı.

Başkan Kaya’nın Çeltikler Mahallesi ziyaretine, Ak Parti ilçe Başkanı Abdullah Özdemir, MHP Geyve ilçe başkanı Murat Çakmak, gençlik kolları, Belediye Meclis üyesi adayları, teşkilat yöneticileri ile çok sayıda roman vatandaş katıldı.

Romanların dert ve sıkıntılarını dinleyen Başkan Kaya; Roman vatandaşlarımızla ayrımız gayrımız yok. Her zaman kendi ailemiz gibi gördük ve birlikte birçok projeye imza attık. . Biz Roman vatandaşlarımızı seviyoruz. Dezavantajlı bireyleri sosyal ve ekonomik hayata teşvik etmek amacı ile gerçekleştirdiğimiz projeleri daha da büyüteceğiz” diye konuştu

GÖNÜL BAĞIMIZ BAMBAŞKA

“İnsanımıza hizmet etmeyi kendimize görev bildik. Hiçbir zaman renginden, milliyetinden dolayı insanımızı ayırmadık” diyen Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan Adayı  Murat Kaya; Bende bu mahallenin bir çocuğuyum..Aile büyüklerimizle senelerce sizlerle iç içe oturduk.Özellikle siz Roman kardeşlerimiz ile kurduğumuz gönül bağı bir başka. Bizler sizlerden her şartta mutlu olmayı, hayata eğlenceli tarafından bakabilmeyi öğrendik. Bana, “Romanlar kimdir?” diye soruyorlar. Ben de diyorum ki, “Onlar benim kardeşimdir, canlarımdır” diyorum. Sizlere de, “Murat Kaya kimdir?” diye sorarlarsa, “O bizim kardeşimizdir” deyin. Her zaman sizlerin yanınızda olacağız” dedi.

Ziyaret sonunda vatandaşların sorun ve taleplerini de dinleyen Başkan Kaya;  mahallelerde oluşan sorunların tamamını çözeceklerini belirterek, bazı projelerinin de olduğunu söyledi..

Ali Ulvi Deryaoğlu-Geyvemedya.com

1372 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle