Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Mart 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Başkan Dinleyip Uyguluyor

geyve-belediye-baskani-murat-kaya-ilce-esnafi-bulusmasi-devam-ediyoor- (14)Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçe eşrafı ile buluşmalarına devam ediyor. İlçede hayata geçirilecek projeler yapılan toplantılarla şekil buluyor.

HER HAFTA

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, her fırsatta esnaf ziyareti gerçekleştirip sohbet ediyor. İlçede yaşayanların fikirlerinin projelere şekil verdiğini belirten Başkan Kaya “Belediyede ki makamımızın kapısı sürekli açık. Gelenleri dinlediğimiz gibi vatandaşı evinde, işyerinde de ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunmayı ilke edindik. Ancak ilçede yapacağımız çalışmaları eşrafımızla meclis salonunda konuşuyoruz. Haftada bir kez muhakkak farklı gruplarla buluşmamız oluyor” dedi.

BİRLİKTE YÖNETİYORUZ

Başkan Kaya haftalık toplantılardan güzel sonuçlar çıktığını belirterek “Geyve hepimizin. İstişare etmek kültürümüzde var. Esnaf arkadaşlarla yaptığımız toplantılarda eksiklerimizi, yapmamız gerekenleri konuşarak sonuca gitmeye çalışıyoruz. İlçeyi makam odasından değil hemşehrilerimle birlikte yönetmenin doğru olduğunu düşündüğüm için sık sık bir araya gelip hasbihal ediyoruz. İlçede yaşayan herkesin ortak paydası Geyve. İnşallah ilçenin geleceğini hep birlikte şekillendireceğiz” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

1742 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle