Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Mart 2017 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset, Sür Manşet

Başkan Kaya; Geyve’den Yüksek Bir Evet Bekliyorum

GEYVE’DEN GÜÇLÜ DESTEK

Cumhurbaşkanlığı sistemi hakkında vatandaşlara bilgilendirme çalışmalarını gece gündüz aralıksız devam eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Görüyorum ki vatandaşımız zaten her şeyin bilincinde, Geyve’den inşallah yüksek bir EVET bekliyorum dedi.


Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi tanıtım programı kapsamında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Önceki akşam Epçeler ve Akkaya mahallerinde bilgilendirme çalışmalarına katılan Başkan Kaya, dün akşam da gece yarılarına kadar süren ziyaretlerde Melekşeoruç, Melekşesolak ve Akıncı Mahallerinde vatandaşlarla buluştu.

Başkan Kaya’nın  Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi tanıtım programına Ak Parti Geyve ilçe başkanı Muhittin Irmak, belediye Meclis üyeleri gençlik Kolları başkanı Faruk Koç ile yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Kaya’ya Sıcak İlgi

Sakarya ilinde mahalle sayısının en çok bulunduğu Geyve’de çalışmalarına devam eden Başkan Kaya, yeri geliyor bir akşamda 2-3 mahallede vatandaşlarla birlikte oluyor. Gece yarılarına kadar süren ve vatandaşların sorunları ile cumhurbaşkanlığı sistemi hakkında bilgilendirme çalışmaları için gittiği her yerde vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılanan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Öncelikle yapılan değişikliğin bir rejim değişikliği olmayıp, bir sistem değişikliği olduğunu ifade etti.

Asfalt Müjdesi

Mahallerin sorunları hakkında da hasbihal de bulunan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçe merkezindeki alt yapı ve üst yapı çalışmalarını tamamladık. Büyükşehir kanunu ile hizmet yönünden Geyve Belediyesine bağlı mahallerimize önümüzdeki süreçte yapacağımız çalışmalar hızla başladı. İhalesini yaptığımız ve bir ilk olarak Geyve Belediyesine kazandırdığımız  asfalt tesisimiz ve aracımız ile artık tüm köy içlerindeki yolları kendimiz asfaltlayacağız, dedi.

Koalisyonlara Yer Yok

Koalisyonlar döneminin sona erdiğini ifade eden Başkan Kaya, 15 senedir Ak parti iktidarının tek başına bu ülkeyi yönettiğini, geçirilen bu süreç ile eskiden koalisyonlar dönemindeki ülkenin durumunu hep birlikte yaşayarak aradaki farkı çok rahat görebiliyoruz.İşte bu yeni sistemde koalisyonlara yer yok. Anayasa değişikliğinin en önemli amacı da bu ülkenin tek başına hükümetlerle istikrarlı bir şekilde geleceğe devam ettirilmesi meselesidir” dedi.

Güçlü Destek

Yeni sistemin bu ülkeyi sevenlerin meselesi olduğunu ifade eden Başkan Kaya; 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize bürokrasi’ de ki hantallık ve siyasi istikrarsızlık ile varamayız. Hızlı karar alınacak, herkesin kendi işini yapacağı, güçler ayrılığının tam olarak uygulanacağı sistem değişikliğine Geyve’den güçlü destek vermek istiyoruz. Sandıkta vereceğimiz her “EVET” muhalefetin yalanlarına da cevap olacaktır. Halk Cumhurunu da kendi seçecek, Vekili de kendi seçecektir.Durmak yok, huzura ve hizmete devam” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

MELEKŞESOLAK-MELEKŞEORUÇ ZİYARETİ

AKINCI ZİYARETİ

EPÇELER-AKKAYA ZİYARETİ

2356 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle