Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Ocak 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Videolar

Başkan Murat Kaya; Ben de Varım; dedi

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Sosyal medya’da başlatılan Güçlü bir Türkiye için bende varım diyerek “EVET” kampanyasına katıldı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, başkanlık sistemini de içeren anayasa referandumu için sosyal medyadan başlatılan Güçlü bir Türkiye için “EVET” kampanyasına katıldı.

Son günlerde sosyal medyada hızla yayılan ; Ben de varım; kampanyasına destek çığ gibi büyüyor. Sanat ve siyaset dünyasından birçok isim paylaştıkları video ile kampanyaya destek oluyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’da sosyal medya üzerinden yaptığı çağrıda; Güçlü ve büyük Türkiye için “Bende Varım” dedi. Kaya, videonun sonunda Eskişehir Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın’a ithafen; Sayın Hasan Kalın başkanım; “Siz de varmısınız” dedi.

Seyitgazi belediye Başkanı Hasan Kalın; Çok değerli Murat Kaya abim, mesajını aldım.Güçlü bir Türkiye için, gelecek yarınlar için, daha güzel bir ülkem için, vatanım için, elbette “Ben de Varım” sonuna kadar varım diyerek Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’a sende varmısın? diye sordu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

BAŞKAN KAYA “BEN DE VARIM” DEDİ.

 

BAŞKAN KALIN, KAYA’YA CEVAP VERDİ

 

3202 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle