Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Şubat 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Başkan Kaya, Ankaradaydı

Geyve Belediye Başkanı Murat kaya, ilçe ile alakalı yatırımlar konusunda görüşmelerde bulunmak üzere Ankaradaydı.

Ankara’da bakanlıklardaki diyalogları ile hep gündemde olan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ayrı bir dostluğu olan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Ak Parti Sakarya Milletvekili, Geyveli hemşerimiz Şaban Dişli’yi ziyaret etti.Başkan Kaya’nın, şu ana kadar Ankara’da Milletvekili Dişli ile beraber yaptıkları bu ziyaretler sonrasında ilçede neredeyse  yenilenmeyen kamu yatırımı kalmamıştı. 

Ziyaretlerde yapılan görüşmelerle ilgili basına bilgi verilmez iken bakan Özhaseki ve Başkan kaya sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulundular.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki sosyal medya paylaşımında; “Şehirlerimizi olası bir depreme karşı hazırlamak önceliğimiz ve boynumuzun borcu. Ankara Mamak, İstanbul Esenler ve Sakarya Geyve Belediye Başkanlarımızdan ilçelerimizdeki kentsel dönüşüm çalışmalarının safahatı hakkında bilgi aldık” diye yazarken

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki ile birlikte bölgemiz hakkında bilgi alış-verişinde bulunduk. Bu güzel davet için kendisine şahsım ve ilçem adına çok teşekkür ederim”

Ayrıca; “Ankara’da Ak Parti Sakarya Milletvekilim, değerli abim Sayın Şaban Dişli ile buluştuk. Hasbihal ettik. Tüm hemşehrilerimize selamlarını iletti”, ifadelerini paylaştı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2389 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle