Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Başkan Kaya, 3. Dönem Mazbatasını Aldı

Başkan Kaya, 3. Dönem Mazbatasını Aldı

31 Mart yerel seçimlerinin ardından tekrar sandıktan zaferle ayrılan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya 3.dönem mazbatasını da aldı. Geyve Belediye Başkanlığı Başkanlığı binasından meclis üyeleri ile kalabalık bir parti grubuyla beraber adliyeye gelen Kaya’ya mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Nihal Ekemen verdi.

31 Mart yerel seçimleri sonrası Geyve Belediye Başkanlığını kazanan 3. dönem kazanan Murat Kaya ve meclis üyeleri mazbatalarını aldı.

Başkan Kaya, mazbatasını Geyve İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Nihal Ekemen’den teslim alırken,AK Parti Meclis üyeleri Selami Çolak, Metin Atalay, Hasan Çetinkaya, Nihat Baltaoğlu, Neşet Çakır, Tahsin Ertürk, Mehmet Nuri Tanın, Hayri Tunce, Özkan Dursun ve Meral Hammaz sırayla mazbatalarını aldı.

Başkan Kaya, halkın kendisine 3. dönemde de görev vermesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Milletimizin desteğini hep yanımızda gördük. Güzel bir seçim süreci yaşadık. Bu süreçte hep yanımızda olan, tüm meclis üyelerimize, parti teşkilatımızın her kademesinde özveriyle çalışan gönül dostlarımıza ve bize güvenerek tekrar belediye başkanlığı görevini veren Geyveli hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Mazbata töreninin ardından Geyve Adalet Sarayı önünde 31 Mart 2019 seçimleri yeni dönem anısına fotoğraf çekildi.

ERcan DEMİR-geyvemedya.com

1757 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle