Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Nisan 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Yaşam

BAŞKAN ÇALIK’DAN EL SANATLARI KURSUNA DESTEK

IMG_4613Alifuatpaşa Belediye başkanı Şuayip Erkan Çalık Geyve Hem ile Alifuatpaşa belediyesinin ortaklaşa açmış olduğu kurslara destek vermeye devam ediyor.

Başkan Çalık bundan önceki süreçte Alifuatpaşa Suat Yalkın kültür merkezinde devam eden el sanatları kursuna elektronik piko makinası hediye etmişlerdi.Başkan Çalık gelen talepler üzerine şuan Cumhuriyet İ.Ö.O. devam eden el sanatları kursunada elektronik piko makinası hediye ettiler.Başkan Çalık elektronik piko makinasını el sanatları usta öğreticisi Aysel Olğun’a teslim etti.Başkan Çalık beldemizde her türlü sosyal aktivitenin yapılması ve uygulanması için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz,bu bağlamda Hem müdürümüz İrfan Karaçayır ile sürekli temas halinde olarak bu tür kursların daha yaygın hale getirilmesi içinde desteklerimizi devam ettireceğiz, dedi.                     

Başkan Çalık hediyeyi Aysel Olğun hocaya teslim ederken Geyve hem md. İrfan Karaçayır ve md.yrd. Resul Günbilek’ te hazır bulundular. 

1376 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle