Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Eylül 2011 | Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset

Başaramayacağımız iş yok

Ak Parti Milletvekili Şaban Dişli, Geyve ve Taraklı’da bulunduğu ziyaretlerde  Türk insanının önüne yeter ki bir hedef koyun, başaramayacağı iş yoktur; dedi.

Terör belası
Seçim öncesinde Türkiye?nin Dünya’nın en güçlü ekonomisine sahip ülkeler  arasında ilk 10 hedefini, 2023 olarak koyduklarını hatırlatan Milletvekili  Dişli, Yeter ki bu ülke topraklarında birlik beraberliğimizi kimse bozmasın. Biz birlik ve beraberlik içerisinde olursak, bizim başaramayacağımız hiçbir iş  yok. Ordusuyla güç, ekonomisiyle güç, lideriyle güç, dünyanın en güçlü ülkeleri arasına gireceğiz. Bu ülkenin başında 30-35 yıldır bir terör belası var. Bu beladan kurtulmak için var gücümüzle mücadele veriyoruz. İnşallah ülkemizi, topraklarımızı bu terör belasından en kısa zamanda kurtaracağız dedi.

 

Bayramlaşma
Geyve İlçesi’nde partisinin ilçe teşkilatında düzenlenen bayramlaşmaya katılan Milletvekili Dişli’ye, Çaybaşıyeniköy eski Belediye Başkanı Osman Aydın eşlik etti. Burada partililerle kucaklaşan Milletvekili Dişli, ilçeye yapılan yatırımlardan söz ederek, Belediye Başkanız Murat Kayayı kutladı.

Gövdesini koydu
AK Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak?ın ev sahipliği yaptığı bayramlaşmada konuşan Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçeye yapılan yatırımlarda Milletvekili Şaban Dişli?nin büyük emeği olduğunun altını çizerek, Şaban bey, Geyve için elini değil, gövdesini taşın altına koymuştur. Gelen her hizmette onun emeği vardır dedi.

Konut müjdesi
Geyve bağlantı yolunun hızla devam ettiğini söyleyen Belediye Başkanı Murat Kaya, konut işine girdiklerini de müjdeledi. Özellikle dar gelirli vatandaşlara yönelik TOKİ ile 750 konutluk bir proje hazırladıklarını belirten Başkan Kaya, 85 m2 lik, asgari ücretlinin kolayca ödeyebileceği taksitlerle konut satışı yapacağız. Kasım ayında projeyi hayata geçireceğiz. Herkesi ev sahibi yapacağız. Bunun yanında 52 m2 lik Roman vatandaşlarımız içinde iki ayrı bölgede 36 konutluk bir projemiz daha var. Bunun ihalesi de Eylülde yapılacak? dedi.

Kilitli parke
Seçim beyannamesinde verdikleri sözlerin yüzde 70 ini yaptıklarını söyleyen Başkan Kaya, ilçede doğalgaz çalışmalarının % 60ı tamamlandı. Belediyemiz tarafından kurulan kilitli parke tesisi çalışmaya devam ediyor. Doğalgaz
bittiğinde ilçenin her yerine kilitli parke ile kapatacağız şeklinde konuştu.

OSB kazandıracağız
Organize sanayi Bölgesi (OSB) ve fakültede sıkıntı yaşandığının altını çizen Başkan Kaya, ?İlçemize bir Ziraat Fakültesi açılmasını istemiştik. Ancak, ülke genelindeki fazlalıktan dolayı bu isteğimiz geri çevrildi. OSB sıkıntısını da aşmaya çalışıyoruz. Bu konuda milletvekilimizin de büyük çabaları var. İnşallah ilçemize bir OSB kazandıracağız? dedi.

Sakaryanın gözbebeği
Geyvede ki bayramlaşmanın ardından Milletvekili Dişli ve beraberindekiler Taraklıya geçti. Taraklı Merkez Parkta vatandaşlarla bayramlaşan Milletvekili Dişliyi, Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman karşıladı. Taraklının otantik ve tarihi dokusu ile Sakaryanın gözbebeği olduğunu söyleyen Milletvekili Dişli, Elimizdeki bu değerlerin kıymetini çok iyi bilmeliyiz. Belediye Başkanımızı da bu konuda kutluyorum. Birçok tarihi bina restore edildi ve ediliyor. Bu yapı korunuyor. Burası Termal Kaplıcaları?nın tamamlanması ile birlikte yerli turistlerin yanında birçok yabancı turisti de Taraklıya taşıyacak dedi.

KAYNAK:www.medyabar.com

885 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başaramayacağımız İş Yok… için 1 yorum

  1. GEYVELİ dedi ki:

    “Ziraat Fakültesi açılmasını istemiştik. Ancak, ülke genelindeki fazlalıktan dolayı bu isteğimiz geri çevrildi” VERİLEN BU SÖZ BAŞARILAMADI. DEMEKKİ BAŞARILAMAYACAK İŞ VARMIŞ.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle