Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Kasım 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet

Bartın Valisi Azizoğlu’na Ziyaret

saban-disli-murat-kaya-bartin-valisi-seyfettin-azizoglu-ziyareti- (1)Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ile Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu’nu makamında ziyaret etti.

2004-2008 yılları arasında kaymakamlık yaptığı Geyve’de hizmetleriyle gönüllere taht kuran ve  adı “Efsane Kaymakam” olarak anılan Bartın Valisi Seyfettin Azizioğlu’nun Geyve’den misafirleri vardı.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli beraberinde Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve Adapostası gazetesi genel yayın yönetmeni Güven Hasbaş ile birlikte Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlunu makamında ziyaret etti.

Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu, konuklarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken Geyve’lilere selamlarını iletti. Ziyaret’te Geyve’de geçirilen günlerin hasbihali yapıldı.

Seyfettin Azizoğlu 2004-2008 yılları arasında Geyve’de kaymakamlık yaptıktan sonra  İstanbul-Güngören Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. Azizoğlu daha sonra Bakanlar Kurulu’nun Ağustos 2012 tarih ve 2012/3511 Sayılı Kararı ile Ardahan Valiliği görevine, ardından 21 Mayıs 2014 tarih ve 2014/6366 sayılı Valiler Kararnamesi ile Bartın Valiliği görevine atanmış olup halen  burada görevini sürdürmektedir.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2581 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle