Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Aralık 2016 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, üst Haberler

BORSA BELEDİYE İŞBİRLİĞİ

geyve-belediye-baskani-murat-kaya-sakarya-ticaret-borsasi-ziyareti-4Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette üreticinin ürününün daha değerli kılınması için işbirliği kararı alındı

Ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Nihat Özdemir, Ahmet Erkan ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Genç, Nihat Yılmaz, Vedat Arslan hazır bulundu. Geyve Ayvası eşliğinde ülke gündemi ve yerel konular konuşuldu.

FUAR VE TANITIM

Geyve Belediyesi tarafından marka tescili yapılan ayvanın fuarlarda tanıtımı ve coğrafi işaretinin alınması noktasında görüş alışverişinde bulunulan ziyarette tam işbirliği noktasında mutabakata varıldı. Marka tescilinin ardından popülaritesi artan Geyve Ayvası’nın daha da tanınır olması için fuar ve benzeri organizasyonlarda yer alması sağlanacak. Belediye ve borsa tanıtım için ortak hareket edecek.

AYVA FESTİVALİ

Geyve Belediyesi ve Sakarya Ticaret Borsası sadece ayva için değil şehirde yetişen birçok ürün için ortak hareket etme kararı aldı. 2017 yılında yapılacak Uluslararası Geyve Ayva Festivali ile alakalı birlikte hareket edilecek. Ticaret Borsası Başkanı Cevdet Mete ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yerel aktörlerin şehrin değerlerine sahip çıkmasının çok önemli olduğunu söyledi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya kendisini ağırlayan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek “Şehre katkı veren, şehrin değerine değer katan insanlarla güzel bir görüşme gerçekleştirdik. İşbirliğimizin insanımıza daha çok katkı sağlayacağını düşünüyorum. Ticaret Borsası ile Sakarya’nın değerlerini yüceltip yukarılara taşıyacağız” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1324 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Ayva İçin Borsa Belediye İşbirliği için 1 yorum

  1. Zafer dedi ki:

    Ayva ile ilgili atılan adımları keyifle takip ediyoruz inşallah güzel sonuçlar alınacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle