Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Ekim 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

AYHAN AİLESİNİN ÇİFTE MUTLULUĞU

geyve-ayhanlar-dugun-hasan ayhan- (2)Geyve’nin sevilen esnaflarından Ayhan ailesi oğulları Hasan’ı evlendirmenin mutluluğunu yaşarken, aynı anda torunları Nafiz Ensar’ı sünnet ettirmenin heyecanını yaşadı.

Cemalettin Şimşir ile Nafiz Ayhan’ın çoçukları, ilçemizin renkli ve sevilen  esnaflarından Murat-Nebi ve İsmail Ayhan’ın kardeşi Hasan Ayhan, Hatice Şimşir ile ömür boyu mutluluğa evet dedi.

Genç çiftlerin Evlenme düğünü ile beraber Nagihan-Murat Ayhan çiftinin çoçukları Nafiz Ensar Ayhan’da erkekliğe ilk adımı atmanın heyecanını yaşadı.

Şehrimizin güzide salonlarından ve her geçen gün kaliteli hizmet anlayışı ile Geyvelilerin beğenisini kazanan Gültekin Sosyal tesislerinde  düzenlenen evlenme ve sünnet cemiyetinde   Genç çift , aileleri ve misafirleri ile tek tek ilgilenerek birlikte olmanın onurunu yaşadıkları düğün töreni sonrası dostları tarafından tebrik edilerek dünya evine girdiler.

Geyvemedya.com ailesi olarak yeni evli çifte bir ömür boyu mutluluklar dilerken minik yavrumuza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Erdinç TUNA/Geyvemedya.com

3307 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle