Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Nisan 2014 | Dünya, Gündem, Siyaset

Atatürk’ten bu yana Türkiye’nin en büyük lideri

ataturkten_bu_yana_turkiyenin_en_buyuk_lideri13966622460_h1144229Erdoğan hükümeti boyunca Türkiye hakkında sürekli kara propaganda yapan Economist, seçim sonrasında gerçeği kabul etti: Erdoğan, Atatürk’ten bu yana Türkiye’nin en büyük lideri.
Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan seçildiğinden beri onun hakkında sultandan, diktatöre kadar birçok olumsuz haber yapan, her fırsatta dünyanın yükselen yıldızı olan Türk ekonomisini kötülemekten kaçınmayan İngilizlerin önde gelen dergisi Economist bu kez Erdoğan için “Atatürk’ten bu yana Türkiye’nin en büyük lideri” ifadelerini kullandı.
ŞAŞKINA ÇEVİRDİ
Dergi, Erdoğan’ın kamuoyu araştırmalarının gösterdiğinden de iyi bir sonuç alarak “muhaliflerini şaşkına çevirdiğini” yazdı.

onlar_bile_dile_geldi_en_buyuk_lider13966583080_h1144226

1651 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Atatürk’ten bu yana Türkiye’nin en büyük lideri için 1 yorum

  1. zaman genci dedi ki:

    başbakanımız dua ile hep ileri gidiyor bu halk onun arkasında bizi ingiliz fransız rus enterese etmez biz türkiyeyiz tabi dünya liderride oluruz okyanus lideride oluruz duaların en güzeli senin üzerine olsun RECEP TAYYİP ERDOGAN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle