Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Mart 2018 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Atasever ve Yönetiminden Teşekkür Ziyareti

İYİ Parti Sakarya il Başkanı Hüsamettin Atasever Geyve ilçe teşkilatına teşekkür ziyaretinde bulundu.

İYİ Parti Sakarya il Başkanı Hüsamettin Atasever Kongreden Sonra Teşekkür Ziyaretlerini Erenler, Adapazarı, Sapanca, Serdivan, Pamukova, Geyve ve Taraklı ilçelerine yaptı. Atasever’in teşekkür ziyaretlerine İl Başkan Yardımcısı Zeki Erbaş ve Yönetim Kurulu üyeleride katıldılar.

İYİ Parti Sakarya il Başkanı Hüsamettin Atasever, ziyaretinde ilçe kongrelerinde verilen destekten ötürü teşekkür ederim dedi. Atasever;“Tarih hep şahitlik etmiştir ki; milletimiz, zor zamanları her daim demokratik siyaset ile aşmıştır… Özgür, güvenli, hukukun üstünlüğünü ön planda tutan, komşuları ile barış içerisinde, istikrarlı ve öngörülebilir bir ekonomiye sahip, uluslararası platformda saygın, milleti ile barışık, ülkesi için sorumluluk alan bireylerden oluşan ve geleceğine umutla bakan eşit fırsatlar ülkesi bir Türkiye hayali ile yol çıktık.

Partimizin çağrısı, 21. yüzyılın gerçeklerini doğru okuyabilen, değişen çağa ayak uyduran, güçlü, zengin ve mutlu Türkiye çağrısıdır…İYİ TÜRKİYE çağrısıdır.

Eğer yaşadığımız çağ ve coğrafya doğru kavranabilmişse; Türkiye ve dünya doğru okunur, doğru değerlendirilir. Toplumu ileriye taşımanın temel şartı da budur.”dedi

İyi Parti Geyve İlçe Başkanı Yusuf Baran” İl Başkanımız Sn. Hüsamettin Atasever ve İl Yöneticileri İlçemize ziyarette bulundular.. İlçemizin sorunları ve çözüm yolları konuşularak istişare edildi.. Ziyaretlerinden dolayı Teşekkür ederiz..

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2228 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle