Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Temmuz 2019 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Arkadaşını Vurmuştu..Tutuklandı..

Cezaevine gönderildi

Geçtiğimiz haftasonu Pamukova ilçesinde bulunan Çarşı Camii yanındaki çay bahçesinde 65 yaşındaki Ahmet Er’i vurarak öldüren 78 yaşındaki Fahri Al, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olay günü arkadaşlarıyla birlikte çay bahçesinde oturan Ahmet Er, burada Fahri Al ile bir süre kavga etmiş, ikili arasında çıkan kavga, diğer müşteriler tarafından güçlükle ayrılmıştı. Daha sonra Fahria Al, Ahmet Er’in üzerine tekrar yürüyerek, “Bu alacak verecek meselesi. Kimse karışmasın” demiş ve silahı ateşlemişti. Uğradığı silahlı saldırı sonucu başına ve ensesine isabet eden kurşunlarla ağır yaralanan Er, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken, Fahri Al ise kaçarak kayıplara karışmıştı.

Çok geçmeden polisler tarafından cinayet silahıyla birlikte yakalanan Al, gözaltına alınmıştı. Al, verdiği ifadede olaydan 15 gün önce Er’le kavga ettiklerini ve Er’in kendisine yumruk atıp hakaret ettiğini söyledi. İfadesinde cinayeti işleme sebebinin bu olay olduğunu kaydeden Al, ‘kasten adam öldürmek’ suçundan tutuklanarak Ferizli Cezaevi’ne gönderildi.

Pamukova’da 78 Yaşında Arkadaş katili Oldu..

2629 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Arkadaşını Vurmuştu..Tutuklandı.. için 1 yorum

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle