Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Kasım 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Sakarya

ÖĞRETMEN LİSESİ MEZUNLARI GEYVE’DE BULUŞTU

10438490_10204890893539366_2453644755166477455_n

Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunları Geyve’de Buluştu

Arifiye Öğretmen Lisesi 1982 mezunları Geyve Gültekin Tesislerinde buluştu.

Arifiye Öğretmen Lisesinden mezun olan Yılmaz Yürek,  Ali Çetinkaya ile öğretmenleri  Ahmet Pehlivan’ın düzenlediği programa emektar öğretmenlerden; Ali Cengiz Hanoğlu, Mehmet Ozan Semerci, Kazım Oğuz, Zafer Özçağatay, Bahattin Subaşı, Ömer Naşit Lök, İsmet Koç, Naci Köksal, Recep Ali Küçük, Erbay Kayatürk, Hıfzı Olgun ve çok sayıda 1982 mezunları katıldı.

Ahmet Pehlivan yaptığı konuşmada: “Mezunlar günü davetimize icabet eden değerli meslektaşlarıma, uzakta oldukları için telefonla arayan arkadaşlarıma ve kıymetli öğrencilerime çok teşekkür ederim. Katkılarından dolayı Hüseyin Gültekin ve Geyve Koop başkanı Ali Demir’e  teşekkür ederim.”dedi.

Emekli öğretmen Mehmet Yıldız’ın  mandolinle çalıp söylediği şarkılara herkes eşlik etti. Toplantıda öğretmen-öğrenci hatıraları anlatıldı. Öğretmenler günü dolayısıyla, emektar öğretmenlerin elleri öpülüp çiçekler verildi. Davetlilere yemek ikram edildi.

Mehmet AYDOĞAN

3769 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunları Geyve’de Buluştu için 1 yorum

  1. Şeref ER dedi ki:

    Buluşmayı sağlayanları ve bu anı kalıcı hale getiren GEYVE BASININI ilgilerinden dolayı tebrik ediyorum.Emeğinize,yüreğinize sağlık.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle