Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Temmuz 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Sakarya

APEK Başkanı Karasakal’dan Kongreye Davet!
  1. Olağan Genel Kurul Toplantısına Sayılı Günler

APEK’in Olağan Genel Kurul Toplantısına 3 gün kalırken Başkan Sebahattin Karasakal köy gezilerine kooperatif ortakları ile kucaklaşmaya ara vermeden devam ediyor. Her gece 2-3 köy ziyaretinde bulunan Başkan Karasakal 26 Temmuz Çarşamba gecesi Çaykışla ve Horozlar Şeyh Köylerinde ziyaretlerde bulundu.

Çaykışla ve Horozlar Şeyh Köyünde yoğun ilgi ile karşılaşan Başkan Karasakal burada bulunan bütün ortaklarımızı genel kurulumuza bekliyoruz hepiniz buyurun gelin dedi. Kooperatifimizin hizmetleri aralıksız devam ediyor eğer bizim yapmamızı istediğiniz işler var ise onlarıda bizlere söyleyebilirsiniz diyen başkan ortakların sıcak ilgisinden dolayı teşekkür etti. Ortaklarda yönetim kurulunun yapmış olduğu ziyaretten memnun olduğunu her zaman yönetim kurulunun yanında olduğunu söylediler.

Başkan Karasakal 29 Temmuz 2017 Cumartesi saat 10:00 da başlayacak olan 67. Olağan Genel Kurul Toplantısına bütün ortakları davet etti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1366 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle